EVAS MODE interneta veikala NOTEIKUMI

Mēs esam skaistumkopšanas interneta veikals, kas pārdod plaša veida dekoratīvo kosmētiku, ķermeņa, sejas, matu kopšanas līdzekļus un aksesuārus.

REĢISTRĀCIJA

Lai izmantotu mūsu mājas lapu pilnvērtīgi, aicinām Jūs no sākuma reģistrēties. To var izdarīt uzreiz pirmajā lapā, pēc mūsu mājas lapas adreses ierakstīšanas pārlūkā. Reģistrēšanas brīdī Jums ir jānorāda personīgā informācija, ar kuras palīdzību Jūs varēsiet veikt pasūtījumus EVAS MODE mājas lapā. Reģistrējoties Jūs piekrītat mūsu Pakalpojuma noteikumiem un Privātuma politikai, kā arī jaunumu saņemšanai e-pastā. Gadījumā, ja vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā, rakstiet atteikuma vēstuli uz e-pastu : shop.evasmode@gmail.com .Pēc konta izveidošanas, Jums atvērsies jauna sadaļa “MANS KONTS”, labajā pusē. Tur Jūs varēsiet redzēt Jūsu personīgo informāciju, nepieciešamības gadījumā – to mainīt, kā arī redzēt Jūsu pasūtījumu detaļas un to vēsturi.

PASŪTĪŠANA

Lai pasūtītu Jums vēlamās preces, dodaties uz sadaļu “VEIKALS”, zemāk Jūs redzēsiet EVAS MODE interneta veikalā pieejamās preces. Lai izvēlētos konkrētas preces, labajā pusē ir filtrs, lai izvēlētos konkrētās preces no dažādām kategorijām, zīmoliem vai cenām. Uzspiežot uz preces, Jums atveras ātrais produkta skats, kur Jūs redzat bildi, īso produkta aprakstu. Jau šajā posmā Jūs varat pievienot preci Jūsu iepirkuma grozā uzspiežot pogu ar groziņu, vai arī pievienot preci vēlmju grozā, ja vēlaties iegādāties preci vēlāk, bet negribat to pazaudēt. Uzspiežot uz preces nosaukuma, Jūs pāriesiet uz preces galveno lapu, kur redzēsiet detalizētāku informāciju un plašāku aprakstu, kā arī atsauksmes no pircējiem, kuri iepriekš bija šo produktu iegādājušies. Kad Jūs izvēlējāties visus produktus, kurus vēlaties pasūtīt, Jūs tos varat aplūkot iepirkumu grozā, un, ja ir nepieciešams mainīt produktu skaitu vai arī dzēst produktus, kurus pārdomājāt pirkt. Kad esat nolēmuši kurus produktus iegādāsities, spiediet pogu “PIRKT”. Tālāk Jums ir jāievada trūkstošā personīgā informācija un adrese, ja tas ir nepieciešams. Kā arī, ja Jums ir atlaižu kupons, to Jūs varat ievadīt pašā augšā. Pasūtīšanu iespējams veikt arī nereģistrētiem lietotājiem. Produktu dizains var nedaudz atšķirties no attēlā redzamajiem, jo bildēm ir tikai informatīvs raksturs.

APMAKSA

EVAS MODE interneta veikalā Jums ir 3 iespējas, kā Jūs varat samaksāt par Jūsu sūtījumu – tiešais maksājums, maksājums ar kredītkarti, PAYPAL maksājums. Vēlamo maksājuma veidu Jums ir tikai jāatķeksē pasūtījuma noformēšanas brīdī. Izvēloties tiešo maksājumu, Jums ir jāveic pārskaitījums uz EVAS MODE kontu (visas detaļas ir norādītas pasūtījuma noformēšanas brīdī) 7 dienu laikā. Pasūtījuma administrēšanas laiks ir 2 darba dienas. Pasūtījums tiks izsūtīts tikai pēc naudas ienākšanas kontā. Ja 10 dienu laikā nauda par pasūtījumu netiek samaksāta, pasūtījums tiek atcelts, kas uzrādīsies Jūsu pasūtījumu vēsturē. Izvēloties apmaksu ar kredītkarti, Jums ir tikai jāievada Jūsu kredītkartes dati un dažu minūšu laikā Jūs būsiet samaksājis par Jūsu pasūtījumu. Jūsu bankā maksājums no EVAS MODE interneta veikala sauksies kā MOLLIE maksājums, jo tas ir mūsu apmaksas sistēmas nosaukums. Kā arī varat maksāt ar PAYPAL, pat arī, ja Jums nav PAYPAL konts – ātri, ērti un droši.

PIEGĀDE

Piegāde tiek veikta tikai pēc naudas ienākšanas EVAS MODE kontā. Tiešā maksājumā tas var aizņemt līdz 7 dienām, makājumā ar kredītkarti – apstrāde aizņem 2 dienas. EVAS MODE interneta veikalā ir 3 piegādes opcijas. Piegāde caur OMNIVA pakomātu, Omniva kurjers, Venipak kurjers. Kā arī mums ir BEZMAKSAS PIEGĀDE, kas ir no 49 eiro VISAS LATVIJAS TERITORIJĀ. Piegādes ilgums ir atkarīgs no preces atlikuma noliktavā. Kopumā preces piegāde ir 10 darba dienu laikā. Preču piegādes laiks var būt ilgāks svētku periodos, saistībā ar pārslodzi logistikā, kā arī sliktu laikapstākļu gaījumā, transporta un citu negadījumu situācijās. Ja šādas situācijas notiek, mēs brīdinām klientus par piegādes laika izmaiņām.

PIEGĀDES IZMAKSAS

Piegāde ar OMNIVA pakomātu – 3, 90 eiro

Kurjers – 5,90 – 8,90 eiro

Bezmaksas piegāde – 0 eiro

PREČU ATGRIEŠANA

  1. Ja pie Jums ir nonākusi kļūdaina prece, lūgums to nevērt vaļā un pēc iespējas ātrāk sazināties ar interneta veikalu EVAS MODE caur telefonu +37123200451 vai caur e-pastu shop.evasmode@gmail.com un paskaidrot radušo situāciju. Ja Jūs atrodaties Rīgā, ar Jums sazināsies EVAS MODE birojs, noskaidros laiku un pakaļ precei atbrauks kurjers. Ja Jūs atrodaties ārpus Rīgas, lūgums nosūtīt preci caur OMNIVU un sūtījuma izmaksas EVAS MODE Jums atmaksās.
  2. Ja Jūs vēlaties atgriezt preci EVAS MODE interneta veikalā, Jums ir jāseko norādījumiem, kādu preci Jūs drīkstat atgriezt atpakaļ.
  • 2.1. Preces iepakojums nedrīkst būt atvērts, tam ir jāsaglabājas tādā pašā iepakojumā, kādā EVAS MODE to  ir izsūtījusi. Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 255 punktu 22.5. Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ.
  • 2.2. EVAS MODE interneta veikals nepieņem atgrieztās preces, pēc atgriešanas perioda nokavēšanas, kas ir 30 dienas pēc pasūtījuma veikšanas.

NAUDAS ATGRIEŠANA

Naudas atgriešana tiek veikta 2 darba dienu laikā, pēc preces saņemšanas brīža. Ja preces atgriešana ir klienta paša nolemts lēmums un tas nav kļūdains sūtījums, klients pats apmaksā ceļa izdevumus.