EVAS MODE

Mūsu interneta veikala mājas lapa ir  https://www.evas-mode.com. Mēs esam skaistumkopšanas interneta veikals Latvijā.

Kādus personu datus mēs uzglabājam un kāpēc mēs to darām

Komentāri

Kad apmeklētāji atstāj komentārus mūsu bloga sadaļā vai arī atsauksmju sadaļā pie produktiem, mēs tos saglabājam, to, kas ir norādīts komentāru ievades formā, kā arī komentāra rakstītāja IP adresi.

Multivides faili

Ja Jūs lejupielādējat attēlus EVAS MODE mājas lapā (blogas sadaļa), Jums ir jāizvairās no šādiem formātiem (EXIF GPS)

Kontaktu forma

Mēs uzglabājam informāciju, ko Jūs norādāt kontaktu formā. Reģistrācijas kontaktu formā – lai varētu veikt pasūtījumu EVAS MODE mājas lapā, kā arī, lai mēs varētu veikt produkta piegādi. Mēs uzglabājam informāciju no kontaktu formas “SAZINIES AR MUMS”, ja Jums rodas, kādi jautājumi, mēs uzglabājam kontaktu formā nepieciešamo informāciju, lai varētu ar Jums sazināties un atbildēt uz Jūsu jautājumu/ jautājumiem.

Sīkdatnes

Ja Jūs atstājat EVAS MODE mājas lapā komentāru bloga sadaļā vai arī atsauksmi zem produkta, sīkdatnēs var tikt saglabāts Jūsu vārds, e-pasta adrese. Tas tiek darīts Jūsu ērtībai, lai Jums nevajadzētu rakstīt atkal visu informāciju un detaļas komentāru/ atsauksmju formā. Šīs sīkdatnes saglabājas 1 gadu.

Ja Jūs esat reģistrējies EVAS MODE mājas lapā un Jums ir konts, kad Jūs ieejat EVAS MODE mājas lapā, mums ir uzlikts sīkdatņu uznirstošs logs, ar kura palīdzību Jūs apstiprināt, vai Jūs piekrītat sīkdatnēm, kuras mēs izmantojam mūsu mājas lapā. Šīs sīkdatnes nesatur Jūsu personīgo informāciju un ir diakardizētas, kad Jūs aizverat savu pārlūku.

Kad Jūs ieejat EVAS MODE mājas lapā, mums arī ir izmantotas dažas sīkdatnes, lai saglabātu Jūsu konta informāciju un Jūsu displeja izvēlni. Ieiešanas sīkdatnes saglabājas 2 dienas un displeja sīkdatnes ilgst 1 gadu. Ja Jūs izvēlaties “atcerēties mani” funkciju, Jūsu ieiešanas dati tiks saglabāti 2 nedēļas. Ja Jūs izejat no Jūsu konta, ieiešanas sīkdatņu darbība tiks atcelta.

Ja Jūs esat viens no mūsu blogeriem, Jums ir tiesības labot vai pievienot bloga sadaļā rakstus, tad attiecīgās sīkdatnes tiks saglabātas Jūsu pārlūkā. Šīs sīkdatnes nesatur personīgo informāciju un vienkārši nosaka veiktā raksta ID. Tas ilgst tikai 1 dienu.

Trešo vietņu informācija

Ieraksti EVAS MODE mājas lapā var saturēt dažādu informāciju ( video, attēli, raksti, utt.). Iespējama publikācija no citām vietnēm, kas apzīmē Jūsu personīgo tās vietnes apmeklējumu. Piemēram, mums ir ieliktas rakstos vietnes uz dažādu blogeru lapām, kas nozīmē, ka apskatot tās, Jūs automātiski skaitāties kā citas vietnes apmeklētājs.

Šādas vietnes var saglabāt informāciju par Jums, izmantot sīkdatnes, monitorizēt Jūsu darbības saistībā ar šo mājas lapu. Izsekot apmeklējuma virzienus mājas lapā, saglabāt ieešanas/iziešanas reizes un uzglabāt jebkādu izstrādātājiem nepieciešamo informāciju saistībā ar viņu mājas lapu.

Analīze

Kas vēl izmanto Jūsu personīgo informāciju?

Kā jau mēs minējām iepriekš, mēs izmantojam Jūsu personīgos datus par Jums, lai Jūs varētu veikt pasūtījumus EVAS MODE mājas lapā, apmaksāt tos un saņemt Jūsu sūtījumus. Mūsu apmaksas veida partneris ir uzņēmums “MOLLIE”, caur kuru notiek visa apmaksa ar kredītkartēm. Sākumā Jūsu naudas līdzekļi tiek pārbaudīti caur MOLLIE sistēmu, un tikai tad tie nonāk uz mūsu kontu. Tāpēc arī maksājumā ir nosaukums “MOLLIE”, kad naudas līdzekļi tiem noņemti no Jūsu konta. Ja Jūs vēlaties maksāt caur PAYPAL, tad Jūsu personīgā informācija tiek nosūtīta uz šo maksāšanas vietni, vai arī, ja Jums jau ir konts PAYPAL apmaksas sistēmā. Kā arī Jūsu personīgie dati tiem izmantoti piegādes brīdī. Attiecīgi kādu piegādes veidu Jūs izvēlēsities, tāds uzņēmums saņems Jūsu informāciju, kas nepieciešama Jūsu pasūtījuma izsūtīšanai un saņemšanai. Mūsu piegādes partneri ir OMNIVA un VENIPAK. Šiem uzņēmumiem mēs nosūtām informāciju par Jums, lai varētu veikt piegādi, tas ir – Vārds, Uzvārds, Piegādes adrese, Telefona numurs, Sūtījuma numurs.

Cik ilgi mēs saglabājam Jūsu informāciju?

Ja Jūs ierakstāt komentāru vai atsauksmi EVAS MODE mājas lapā, komentārs/atsauksme un tā meta informācija automātiski saglabājas mūsu mājas lapā. Mums nav komentāru moderācija un komentāri netiek sākotnēji pārbaudīti.

Lietotājiem, kuri ir reģistrējušies EVAS MODE mājas lapā, mēs uzglabājam Jūsu personīgo informāciju sadaļā “MANS KONTS”. Katrs lietotājs var redzēt savu informāciju, rediģēt to vai dzēst jebkurā laikā. Izņemot lietotājvārda maiņu. EVAS MODE mājas lapas administratori arī var redzēt Jūsu personīgo informāciju un nepieciešamības gadījumā – to labot.

Kādas Jums ir tiesības pār Jūsu personīgo informāciju?

Ja Jums ir konts EVAS MODE mājas lapā vai arī Jūs esat atstājis kādu komentāru/atsauksmi, Jums ir tiesības pieprasīt eksportētu failu ar Jūsu visu personīgo informāciju, kas ir atrodama mūsu mājas lapā. Kā arī Jūs varat pieprasīt, lai mēs dzēstu pilnīgi informāciju par Jums, tajā skaitā arī Jūs kontu. Taču tas neattiecas uz informāciju, kura mums ir obligāti jāsaglabā, administratīviem, drošības nolūkiem.

Kur mēs sūtām Jūsu informāciju?

Apmeklētāju komentāri, iespējams, var tikt skenēti cauri automātiskajam spama detektora servisam.

Jūsu konta informācija

Visu Jūsu konta informāciju Jūs varat atrast zem sadaļas “MANS KONTS”. Šajā sadaļā ir tāda informācija kā – Jūsu vārds un uzvārds, Jūsu adrese, Jūsu lietotājvārds, Jūsu telefona numurs, Jūsu pasūtījumu vēsture un pasūtījumu detalizētā informācija, pasūtījumu izsekošana, iespējama datu informācija – dzimšanas dati, reģistrēšanas dati.

Pārējā informācija

Kā mēs glabājam Jūsu datus?

Jūs varat būt droši, ka Jūsu personīgā informācija ir drošībā un tā netiks rokās pie svešām personām.

Mājas lapas drošība

Mūsu interneta veikalam ir SSL sertifikāts, kas nepieciešams, ja mājas lapā ir svarīga informācija, kuras aizsardzībai nepieciešama augstāka aizsardzība un drošība. SSL ir kriptēšanas protokols. Kas ir kriptēšana? Tas ir matemātisks process, kurā notiek informācijas kodēšana/ dekodēšana. Protokols nodrošina to, ka no servera līdz klienta datoram pārsūtītā informācija tiek kriptēta, līdz ar to, ja arī informācija tiek pārtverta, tad to nav iespējams izlasīt un nav iespējams informāciju mainīt.