Privātuma politika

1.Vispārējie evasmode.lv privātuma politikas noteikumi:

1.1. Šie interneta veikala evasmode.lv pirkšanas-pārdošanas noteikumi, turpmāk saukti par “noteikumiem”, nosaka pircēja un pārdevēja savstarpējās tiesības, pienākumus un atbildību, iegādājoties preces interneta veikalā evasmode.lv (turpmāk – interneta veikals).

1.2. Veicot pasūtījumu, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar evasmode.lv  noteikumiem, tie viņam ir skaidri saprotami, un viņš apņemas tos ievērot.

1.3. Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā mainīt vai papildināt noteikumus. Pircēja un pārdevēja attiecībām tiek piemēroti noteikumi, kas bija spēkā pasūtījuma iesniegšanas brīdī.

2. Reģistrācijas noteikumi:

2.1 evasmode.lv  lietotāja reģistrēšana ietver visaptverošu un precīzu informāciju par Pircēju. Ja reģistrēšanas brīdī tiek sniegta neprecīza, nepatiesa vai maldinoša informācija, Pārdevējam ir tiesības anulēt Pircēja reģistrāciju.

2.2 evasmode.lv  interneta veikals apkopo un izmanto lietotāju datus (vārdu, adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi un citu reģistrēšanās informāciju, lai apstrādātu un apstiprinātu pasūtījumu, atrisinātu ar piegādi vai pasūtījuma sūtīšanu radušās problēmas.

2.3 Personas dati tiek aizsargāti no neatļautas iznīcināšanas, izpaušanas trešajām personām vai citām nelikumīgām darbībām.

2.4  Citus datus, kas neatbilst personas datiem Pārdevējs ir tiesīgs izmantot statistikas vajadzībām. Datu vākšanas process neatklāj pircēja identitāti. 

3. Jautājumi un  pretenzijas:

3.1. Informācija par personas datu maiņu ir jāiesniedz e-pastā: shop.evasmode@gmail.com

3.2. Pircējs var rakstīt uz evasmode.lv e-pastu shop.evasmode@gmail.com un izteikt pretezijas vai ieteikumus par interneta veikala darbību.

4. Līguma slēgšana:

4.1. Pirkšanas-pārdošanas līgums starp pircēju un pārdevēju uzskatāms par noslēgtu brīdī, kas pircējam uz viņa norādīto elektroniskā pasta adresi ir nosūtīts apstiprinājums par pasūtījuma pieņemšanu. Noslēdzot pirkšanas-pārdošanas līgumu, šie noteikumi kļūst par neatņemamu pirkšanas-pārdošanas līguma daļu.

4.2. Visi ar pircējiem noslēgtie līgumi tiek glabāti elektroniskajā veikalā.

5. Preču nodošana:

5.1. Pārdevējs apņemas sniegt pircējam kvalitatīvas preces.

5.2. Pircējs apņemas preču kvalitāti un atbilstību pasūtījumam pārbaudīt preču nodošanas brīdī.

5.3. Preču piegādes laiks var ilgt līdz 15 darba dienām.

5.4. Preču nodošanas 5.3. apakšpunkts var netikt ņemts vērā, ja rodas tehniskas problēmas starp piegādātājiem, kā arī sezonālu svētku vai noslogotības dēļ piegāde var aizkavēties.

5.5. Pamatojoties uz Preču nodošanas 5.4. apakšpunktu, ja pasūtījums tiek piegādāts vēlāk nekā ir norādīts 5.3. apakšpunktā, Pircējam netiek atgriezta pasūtījuma summa vai kompensācija. 

6. Preču garantijas:

6.1. Katras evasmode.lv interneta veikalā pārdodamās preces vispārējie dati tiek norādīti preces aprakstā. 

6.2. Katrai interneta veikala pārdodamai precei ir noteikts derīguma termiņš, kas ir norādīts uz preces iepakojuma.

7. Pircēja tiesības un pienākumi:

7.1. Pircējam ir tiesības iegādāties preces evasmode.lv interneta veikalā, sekojot nosacījumiem un preču pirkšanas kārtībai.

7.2. Pircējs apņemas apmaksāt noteikto summu, veicot pasūtījumu.

7.3. Iepērkoties evasmode.lv interneta veikalā Pircējs piekrīt visiem pirkšanas un pārdošanas nosacījumiem.

8. Pārdevēja evasmode.lv tiesības:

8.1. Pārdevējs neparedzētu apstākļu gadījumā ir tiesīgs apturēt vai izbeigt interneta veikala darbību bez iepriekšēja brīdinājuma.

8.2. Pārdevējs evasmode.lv var vienpusēji mainīt šos noteikumus.

8.3. evasmode.lv Pārdevējs ir tiesīgs ierobežot vai apturēt Pircēja piekļuvi evasmode.lv, ja tiek veikts kaitējums interneta veikala darbībai. Kā arī atcelt reģistrāciju bez iepriekšēja brīdinājuma.

9. Nobeiguma noteikumi:

9.1. Pircēja un pārdevēja attiecībām, kas rodas preču pirkšanas laikā interneta veikalā, tiek piemērotas Latvijas Republikas tiesības.

9.2. Visas nesaskaņas, radušās likumu neievērošanas gadījumā, tiek risinātas sarunu ceļā. Ja neizdodas vienoties, nesaskaņas tiek risinātas pēc Latvijas Republikas likumos norādītas kārtības.

10. Konfidencialitāte un personas dati:

10.1. Konfidencialitātes politikā varat uzzināt, kā Jūs varat ar mums sazināties un kā mēs apstrādājam personas datus. 

10.2. Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmu, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datu plūsmu.

10.2.1. Sīkfaili ir mazi teksta faili, ko var izmantot tīmekļa vietnēs, lai lietotāja pieredzi padarītu efektīvāku.

10.2.2. Likums nosaka, ka mēs varam saglabāt sīkfailus, ja tie ir pilnīgi nepieciešams šīs vietnes darbībai. Citu veidu sīkfailiem ir nepieciešama Jūsu atļauja.

10.3. Mēs izmantojam Jūsu personas datus, lai nodrošinātu piekļuvi mūsu interneta veikalam, darījuma veikšanai, preču iegādes, piegādes nolūkos, rēķinu izrakstīšanai, atskaišu veidošanai, maksājumu iekasēšanas nolūkos, lai nosūtītu Jums jaunumus/paziņojumus, mārketingam.

10.4. Personas dati tiks glabāti 10 gadus pēc Jūsu pēdējā pirkuma, tas ir: vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs, piegādes adrese, maksājumu informācija.

10.5. Mēs varam izpaust Jūsu personīgo informāciju mūsu vadītājam, darbiniekiem, piegādātājiem, ja tas ir nepieciešams ar zīmīgu pamatojumu.

10.6. Apstrādājot Jūsu datus, mēs nodrošinām aizsardzību pret nelikumīgās iznīcināšanas, datu mainīšanas, izpaušanas un jebkādas citas nelikumīgas darbības.

10.7. Reģistrējoties mūsu Interneta veikalā, Jūs apstiprināt, ka iepazināties ar Privātuma politiku un piešķirat mums tiesības apkopot Jūsu personīgo informāciju, kā arī glabāt un sistematizēt to.

10.8. Jūs paši esat atbildīgi pat sava lietotājvārda un paroles konfidencialitāti. Kā arī Jūs nedrīkstat izplatīt šādus datus trešajām personām. Gadījumā, ja esat aizmirsis Jūsu personīgos datus ( lietotājvārdu/paroli), sazinieties ar Interneta veikalu “Evas mode” caur e-pastu vai tālruni, kā arī aicinām Jūs laiku pa laikam drošības pēc mainīt Jūsu paroli. To Jūs varat veikt patstāvīgi, ieejot Jūsu profilā un nospiežot “mainīt paroli”.

10.8.1. Jūs esat atbildīgi par datu pareizību

10.8.2. Ja dati mainās, nekavējoties nomainiet tos patstāvīgi sadaļā “mans profils” , ja tas neizdodas, sazinieties ar ” Evas mode” interneta veikala darbiniekiem.

10.8.3. Mēs neuzņemamies par Jūsu zaudējumiem, kas radušies nepareizas datu informācijas ievietošanas dēļ.

10.9. Mēs varam jebkurā laikā mainīt Privātuma politiku. Tā stājas dienā, kurā tā ir publicēta Interneta vietnē.

Kontaktinformācija:

IK ” Evas mode”

Uzņēmuma reģistrācijas nr. 40002180995

Reģistrētā Adrese: Vītolu Iela 1-9, Salaspils, LV-2169, Latvija

Tālrunis: +37123200451

shop.evasmode@gmail.com

Mums ir svarīgi zināt Tavu viedokli! Droši raksti mums un iesaki savus uzlabojumus,  jo tikai kopā mēs spēsim padarīt katru dienu īpašāku!