Tuvojas 2017.gads un laiks paziņot TOP 2017.gada trendus skaistumkopšanā, kuri skars KATRU, kurš interesējas šajā jomā. Tad ņem kafiju, un AIZET!

1.LŪPU SPĪDUMS

Ja 2016.gadā visur bija tikai matētās lūpu krāsas, tad 2017.gads iesoļo ar lūpu spīdumiem! Pēdējos gadus matētās lūpu krāsas bija līderu pozīcijāsm, bet pienāca laiks kaut kam “svaigam”, spīdīgam un jaunam! Nekas cits tā nepadara sievietes izskatu par svaigu, skaistu un jaunu, kā lūpu spīdums!

2.ELPOJOŠA ĀDA

VISS! Vairs nekāds strobings, kontūrēšana, “baking”. Sakiet “attā” pilnīgi visam, kas apgrūtina ādu, jo 2017.gadā būs aktuāla “elpojošā āda”. Ļaujiet ādai būt dabīgai. Ar dabīgo spīdumu, skaistiem vasaras raibumiem, mīlīgu apsārtumu. Vai nav lieliska tendence? Mīliet sevi un ļaujiet savai ādai elpot!

3.CRAZY LŪPAS

Ja sejas āda var būt dabiska, skaista un viegla, tad 2017.gadā viss akcents būs uz lūpām! Visas EKSTRA idejas vari pielietot. Ombre lūpas, dimensiālas lūpas, spīdīgas, glitera lūpas. Viss, ko Tu tikai spēj iedomāties, būs aktuāli šajā gadā. Ļauj vaļu fantāzijai un uzdrīksties izcelties!

4.TAISNAS UZACIS

Instagram “perfekto”uzaču ērā lēnām zūd un pazūdīs drīz vispār. Viss aiziet atpakaļ uz dabīgo virzienu. Taču 2017.gadā būs aktuālas taisnas uzacis. Taisnas uzacis padara seju jaunāku un “svaigāku”, kā arī no modes iziet daudzo produktu lietošana. Pavisam pietiekami ir tikai izķemmēt uzacis un pielietot caurspīdīgo uzaču gēlu.

5.MELNS LAINERIS

Liekas, ka – super! Melns laineris – klasika! Bet viss nav tik vienkārši kā liekas. 2017.gadā būs aktuāls nepabeigts laineris. Īpaši modē būs laineris vilkts tikai pa vidu plakstiņa līnijai, modē būs apakšā vilts laineris. Nerātns, nepabeigts izskats ir tas, ko vēlas panākt dizaineri. Tas būs jauns 2017.gada melnais laineris. Runājot par tekstūru, joprojām aktuāls būs šķidrais, melnais, glancētais. Skaista kaķacs vai bultiņa, ko redzēs no kosmosa.

6.MONO MEIKAPS

Ja Jums ir vairāki produkti, kas ir vienā gammā, tad šajā sezonā Jūs būsiet liels veiksminieks, jo modē būs MONO meikaps- viss meikaps vienos toņos. Acu ēnas, vaigu sārtums, lūpas. No pirmā brīža liekas, ka izskatīsies dīvaini. Un tā ir taisnība, toties ideāls veids, lai izceltos!

7.ROZĀ

Šobrīd rozā krāsa ir kļuvusi par “jauno neitrālo” toni. Tā ir universāla krāsa pilnīgi visos gadījumos un veidos. 2017.gadā tā iegūs īpaši nozīmīgu veidu. Atceries, rozā vienmēr būs modē, tāpēc, ja domā, kādus toņus izvēlēties, zini, ka ROZĀ vienmēr būs desmitniekā!

8.METĀLS

Heavy metal! Acu meikaps būs redzams no kosmosa, jo 2017. gadā aktuāls būs metāliskās acu ēnas. Veikalos Jūs jau varat atrast plauktos milzīgu izvēli ar dažādu krāsu metāliskiem toņiem! Bet gribas piekrist, ka patiešām izskatās iespaidīgi. Tik svaigi, interesanti un stilīgi! 2017.gads ir domāts, lai TU starotu!

9.BURGUNDIJAS KRĀSAS SKROPSTU TUŠA

WOW! KAS? Tieši tā! Tas gan ir jaunums! Ja tu domāji, ka sarkanīgie toņi pavisam neiederas meikapā, tad padomā vēlreiz. Ieteiktums, tušas izvēlē, izvēlēties tumšo burgundijas toņi, kas gaismā izskatās gaišāks un pie gaismas rāda pareizo krāsu, lai izvairītos no tā, ka Jūsu actiņas izskatīsies nogurušas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *