Motivācija ir nepieciešama visam, ko mēs darām. Šeit nav runa tikai par skaistumkopšanu. Tāpēc, bieži vien tās mums pietrūkst. Un šeit ir 5 padomi, kā motivēt sevi, lai varētu sasniegt savus mērķus, vēlmes un atgūt spēku radīt kaut ko jaunu.

Ir brīži, kad Tu padodies un nav spēka vairs radīt jaunas idejas, sākas depresija. Šeit ir svarīgi apzināties, ka Tu neesi tāds viens. Pat arī, ja tas liekas bezcerīgi. Tā gadās pilnīgi visiem, pat pašiem veiksmīgākiem un bagātākiem cilvēkiem.

1.MEKLĒ IEDVESMU CILVĒKOS

Viens no avotiem ir cilvēki. Iedvesmojies no cilvēkiem, kuri ir sasnieguši mērķi, kuru Tu gribi sasniegt. Tas ir pats ātrākais un veiksmīgākais veids. Pats cilvēks var dalīties ar grūtībām ceļā, līdz ar to, Tu varēsi pārliecināties, ka tā notiek pilnīgi katram. Kā arī smelties pozitīvās emocijas no cita cilvēka rezultātiem, sasniegumiem un daudzām pozitīvām emocijām.

2.IEGULDI SEVI SAVĀ MĒRĶĪ

Bieži vien, trūkst iedvesmas un motivācijas, tad, kad Tu neieguldi sevi pilnībā savā sirdslietā un neaizraujies ar to. Tad, kad Tu “dedz”ar savu ideju, hobiju, darbu – tad arī vienmēr rodas jaunas idejas un vēlme darīt. Koncentrējies uz savu mērķi/mīļāko nodarbošanos, domā par to maksimāli, paņem savu aizrautību un sāc darboties. Ja nedarbosies, netiksi pie rezultāta. Tavs uzdevums ir šo enerģiju saglabāt un pielietot, ar laiku tas mazināsies, tomēr, lai iekustētos ar to vajadzētu pietikt.

3.VIZUALIZĀCIJA

Tieši tā! Vizualizācija darbojas ne tikai mērķa sasniegšanā, bet arī iedvesmas meklēšanā. Ikdienā mēs pavadām ļoti daudz laika sociālos tīklos, mēs redzam tik daudz dažādu lietu. Viss, kas tev ir jādara, ir jāsaglabā bildes, kuras Tev patīk. Tie varbūt dabas skati, meikapi, aksesuāri, arhitektūra – JEB KAS, – pilnīgi viss, kas Tevī izraisa kaut kādas emocijas. Bildes meklē Instagram, Pinterest, Tumblr utt. Vislabāk visas atlasītās bildes izprintēt un pielikt istabā pie planšetes, pie sienas vai arī izklāt uz grīdas, lai Tu vienkārši redzi! Tagad ieslēdz savu mīļāko mūziku, ieelpo un apskaties. Skaties uz bildēm kopumā, kā vienu veselumu. Ja iedvesma nenāk uzreiz, tad “take time”, skaties uz šo kolāžu, kad Tev ir laiks, un Tev noteikti radīsies jaunas idejas vai domas. Jauna meikapa ideja, vai jauns tēls, ko Tu vari izveidot no savas garderobes, varbūt izdomāji jaunu dizainu istabā!

4.ATSLĒGA BRĪVĪBĀ

Bieži vien, iedvesma trūkst, jo ir pārāk daudz stresa, maz brīvā laika, diskomforts, sarežģītas situācijas dzīvē. Protams, iedvesma var radīties arī no negatīvām emocijām, taču koncentrēsimies tikai uz visu labo 🙂 Tātad viss, kas Tev ir vajadzīgs – atslābināties. Esi mājās viena. Pamodies tad, kad Tev patīk. Izgulies. Ieej dušā, sakārto māju. Palasi savu mīļāko grāmatu. Izej viena pastaigā, pasēdi uz soliņa un pavēro garāmgājējus. Vakarā uztaisi pati sev vakariņas. Ielej glāzē savu pašu mīļāko vīnu. Ieslēdz savu mīļāko mūziku. Man patīk spāņu mūzika. Ģērbies kā Tev ir ērti. Skaistā mežģīņu apakšveļā un džemperī. Dejo pati ar sevi. Uzkrāsojies. Jūties lieliski. Mīli sevi. Tikai tad, kad darīsi to, ko patiešām gribēsi un fokusēsies uz sevi, tad Tu būsi brīva. Kad Tavs ķermenis jutīsies brīvs, viņš ļaus redzēt pasauli plašāk un galvā nāks pavisam citas domas.

5.LAIKS

Nav garantijas, kas iedvesma atnāks ar klikšķi. Iespējams ir vienkārši jāpagaida. Iespējams, ka Tev ir nepieciešama atpūta, jo ķermenis nespēj vairs izturēt lielo slodzi. Esi uzmanīga, mīli sevi un nenoved sevi līdz tādai situācijai. Uzgaidi nedēļu, nomierinies, apzinies, ka tā notiek un tas ir normāli. Viss būs kārtībā.

Iedvesma ir kā paisums un bēgums.Tā nav mūžīgi un tā nav vienmēr. Tā ir un tā nav. Tā parādās un tā pazūd. Pats galvenais ir to saprast un pareizi uztvert.

Rakstiet komentāros savus veidus, kā Jūs gūstat iedvesmu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *